Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit event is voorbij.

Studieavond voedergewassen en veehouderij te Eeklo

februari 10 @ 19:30 - 23:00

De afdeling landbouw van het College ten Doorn Eeklo, het Landbouwcentrum voedergewassen , de studiekring Melkveehouders Gent-Eeklo en de Vlaamse overheid – Departement Landbouw en Visserij nodigen u op maandag 10 februari uit op de studieavond voedergewassen en veehouderij te Eeklo.

PROGRAMMA

19u30          Registratie fytolicentie

19u45          Verwelkoming

Jules Vandevelde, Teeltleider Schoolhoeve College Ten Doorn

20u00          LCV-actueel: met o.a. aandacht voor:

  • Evolutie in de maïsrassen?
  • Wat met de ontsmetting van maïszaad nu Mesurol (methiocarb) en thiram verdwijnen?
  • Werken driftreducerende doppen even goed?
  • Precisielandbouw: plaatsspecifieke bekalking
  • Vanggewassen bij maïs
  • Uitleg fytolicentie
  • Alternatieve gewassen en hun voederwaarde

Marleen  Delanoy, Departement Landbouw en Visserij

21u20          PAUZE

21u30          Actualiteiten gewasbescherming

  •                      Een gedocumenteerd overzicht met alle actualiteiten over gewasbescherming in diverse voedergewassen.
  •                      Er verdwijnen steeds meer gewasbeschermingsmiddelen, hoe straks de problemen oplossen?

Geert Verhiest, Sanac

23u00          Slotwoord

Dirk Audenaert, Consulent Rundvee, Boerenbond

 

WAAR-WANNEER?

Maandag 10 februari 2020 om 19.45 uur

Polyvalente zaal van het College ten Doorn

Zuidmoerstraat 125

9900 Eeklo

 

ORGANISATIE EN INLICHTINGEN 

Carina Maeyens, directie tso-school – 09/377 13 26 – carina.maeyens@coltd.be

Jurgen Mollet, directie bso-school – 09/377 13 26 – jurgen.mollet@coltd.be

Lieven Cauwels – coördinator – 0479/70 16 92 – lieven.cauwels@coltd.be

Jules Vandevelde – teeltleider – 0476/99 86 44 – jules.vandevelde@coltd.be

Dirk Audenaert – consulent rundvee Boerenbond – dirk.audenaert@boerenbond.be

Marleen Delanoy- Vlaamse overheid – 0498/90 35 82 – marleen.delanoy@lv.vlaanderen.be

 

INSCHRIJVING

Bij voorkeur inschrijven via volgende link: https://lv-vlaanderen.be/vrn_inschrijvingen/start.php?e=184

Bij het inschrijven kan u aangeven dat u op de hoogte wenst te blijven van studiedagen georganiseerd door het Departement Landbouw en Visserij.

!!!Activiteit komt in aanmerking voor bijscholing fytolicentie, breng je identiteitskaart mee!!!

 

ANDERE STUDIEDAGEN IN DEZE REEKS

Bent u verhinderd op deze datum? Volg dan één van de andere LCV-studievergaderingen voedergewassen en veehouderij op volgende locaties en data:

GLABBEEK avond 27/01/2020   OUDENAARDE avond 06/02/2020
TONGEREN avond 28/01/2020 EEKLO avond 10/02/2020
SINT-NIKLAAS namiddag 29/01/2020 BOCHOLT avond 10/02/2020
POPERINGE avond 29/01/2020 GEEL namiddag 11/02/2020
OOSTKAMP avond 03/02/2020 WAARLOOS namiddag 12/02/2020
ROOSDAAL avond 04/02/2020 OOSTROZEBEKE avond 20/02/2020
HOOGSTRATEN namiddag 06/02/2020      

 

Het programma kan u tevens raadplegen in de agenda van het Landbouwleven of op de websites van het LCV of het Departement Landbouw en Visserij of op de Facebookpagina van het LCV.

 

 

Gegevens

Datum:
februari 10
Tijd:
19:30 - 23:00